Ranking najlepszych kaw ziarnistych – luty 2021

Masz ekspres do kawy lub po prostu lubisz dobrej jakości kawy ziarniste – i nie wiesz, którą wybrać? Specjalnie dla takich osób, wspólnie z właścicielami sklepu CzasKawy.pl przygotowaliśmy ranking najlepszych kaw. Uznaliśmy, że najuczciwszą formą wyłonienia zwycięzców będzie to jaką dana kawa cieszy się popularnością pośród Klientów. W związku z tym kawy, które znalazły się w rankingu są najczęściej wybieranymi kawami we wspomnianym sklepie.

 

Poniżej prezentujemy TOP 3 najczęściej wybieranych kaw od 01.01 do 31.01. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie kawy znalazły się na pozostałych pozycjach to zapraszamy na tą stronę gdzie publikowane są każdego miesiąca rankingi najlepszych kaw ziarnistych:

https://czaskawy.pl/Ranking-kaw-ziarnistych-bloglist-pol-3.html

 

NAJLEPSZA KAWA ZIARNISTA 

ranking 2021

 

Oto top 3 najczęściej wybieranych kaw ziarnistych do ekspresu:

Miejsce I

Riposso Bianco 100% arabica

 

Kawy z rodziny Riposso są to wysokiej jakości ziarna pochodzące z najdalszych rejonów świata. Kraj pochodzenia jest różny w zależności od rodzaju konkretnej kawy.

To co stanowi bardzo dużą przewagę kawy Riposso Bianco 100% arabica to nie tylko zdecydowanie wyższa jakość ziaren w porównaniu z innymi – znanymi markami. Kawa ta wypalana jest w polskiej palarni – dzięki temu do Klienta trafia bez wielomiesięcznego leżakowania – jak to często bywa w przypadku innych mieszanek.

 

Miejsce II

Lavazza Qualita ORO

link do produktu oraz zdjęcia: https://czaskawy.pl/product-pol-109-Lavazza-Qualita-Oro-1kg-Kawa-ziarnista.html

 

Jest to jednak z najbardziej znanych kaw ziarnistych z rodziny Lavazza. Posiada rzeszę stałych wielbicieli i jest bardzo często wybierana przez wielu Klientów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

 

Miejsce III

Riposso Exclusive B&K – świeżo palona

Jest to kolejna kawa z rodziny Riposso. Składa się w 100% z ziaren arabika pochodzących z Brazylii oraz Kolumbi. To co świadczy o jej wyjątkowości to fakt, że należy do kategorii kaw świeżo palonych. Wypalana w rzemieślniczej, polskiej palarni – z najwyższej jakości ziaren swojej optimum smakowe wypracowuje do 6 miesięcy od momentu wypalenia. Z tego powodu kawy marki Riposso Exclusive wysyłane są do Klientów nie później niż 4 miesiące od momentu wypalenia – tak, aby Klient otrzymał najwyższej jakości kawę, która miała szansę nie tylko odparować, ale również nabrać wyjątkowego smaku.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas ranking 3 najczęściej wybieranych kaw ziarnistych przypadnie Wam do gustu i pomoże w wyborze Waszej ulubionej kawy. Jeśli chcecie się zapoznać z rankingiem kaw ziarnistych z poprzednich miesięcy to zapraszamy na stronie https://czaskawy.pl/Ranking-kaw-ziarnistych-bloglist-pol-3.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *