Na trasie Kwidzyn – Sztum doszło do wypadku drogowego

W środę na trasie Kwidzyn – Sztum doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł kierowca seata. Sprawą wypadku zajmują się policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie, którzy będą dokładnie wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

W środę około godziny 10 dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w na trasie Kwidzyn-Sztum. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem prawdopodobnie w skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód dostawczy marki Iveco. 23- latek kierujący seatem w wyniku poniesionych obrażeń zmarł, 38-letni kierowca Iveco nie odniósł obrażeń zagrażających jego życiu. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśniali okoliczności tego wypadku.

Policjanci przypominają i apelują!

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze. Kierowcy często tracą czujność i nie zdejmują nogi z gazu, przeceniając własne umiejętności za kierownicą. Niestety, ale nawet najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się zderzeniem z drzewem bądź innym pojazdem. Policjanci apelują! Pamiętajmy o rozsądku na drodze oraz kierowaniu z wyobraźnią. Jedźmy wolniej, a bezpieczniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *