Kwidzyńscy policjanci poszukują świadków potrącenia

Kwidzyńscy policjanci poszukują świadków potrącenia, do którego doszło 8 października 2019 roku ok. godziny 6.25 na ul. Południowej w Kwidzynie.
Funkcjonariusze kwidzyńskiej jednostki proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy wypadku drogowego do którego doszło 8 października br. ok. godziny 6.25 na skrzyżowaniu ulicy Południowej i Żwirowej w Kwidzynie. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierującym był niski mężczyzna o krępej budowie ciała i ciemnych włosach, poruszał się on samochodem koloru ciemnego od strony ulicy Lotniczej. Kierujący na przejściu dla pieszych potrącił 57-letnią kobietę, którą następnie zawiózł do szpitala i odjechał.

W związku z powyższym wszystkie osoby, które widziały przebieg tego wypadku proszone są o kontakt z policją. Postępowanie w tej sprawie prowadzi asp. Sławomir Janecki z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie tel. 55-645-03-17. W tej sprawie można również skontaktować się z dyżurnym jednostki tel. 55-645-02-22. (policja.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *